Lietošanas instrukcija Urotrin

Urotrīna pulveris tiek piegādāts pircējam Latvijā, iepakots kartona kastē ar tirdzniecības nosaukumu, logotipu un īsiem norādījumiem par zāļu lietošanu. Kastes iekšpusē ir 20 hermētiski noslēgti maisi, katrā no tiem ir pieci grami pulvera. Vienas paketes saturs ir paredzēts vienreizējai iecelšanai. Sadalījums pa daļām nav paredzēts.

Urotrīna kompleksa sagatavošana un uzņemšana

 1. Sagatavojiet glāzi silta ūdens. Šķidruma tilpums ir 150 vai 200 ml.
 2. Izdrukājiet Urotrin pulvera maisu.
 3. Viegli pievienojiet augu un vitamīnu maisījumu ūdenim.
 4. Lēnām maisa preparātu.
 5. Pēc izšķīdināšanas izdzeriet maisījumu.

Pulvera izšķīdināšana siltā ūdenī prasa pusotru līdz divas minūtes. Lietošanai gatavs preparāts ir necaurspīdīga oranži brūna nokrāsa suspensija bez nogulsnēm, bet ar augu daļiņām, kas peld uz virsmas.

Urotrīna norādījumi par zāļu lietošanu

Mēģinājumi pagatavot pulveri ar verdošu ūdeni nedaudz samazina zāļu ārstnieciskās īpašības. Stingri izpildiet norādījumus, ja vēlaties iegūt ātrāko efektu, izmantojot Urotrin kompleksu! Zinot, kā lietot zāles, jūs ātri sasniegsiet panākumus ārstēšanā!

Šķīdumu lieto divas reizes dienā, vēlams tajā pašā laikā, pusstundu pirms ēšanas. 10 dienu ārstēšanai pietiek ar divdesmit paciņām. Vairumā gadījumu, lai sasniegtu stabilu rezultātu, tiek nozīmēta zāļu lietošana mēnesi.

Profilaktiski Urotrin lieto divas līdz trīs nedēļas, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Ikmēneša ārstēšanas kursa atkārtošanai ir nepieciešams trīs līdz četru nedēļu pārtraukums starp ārstēšanas cikliem.

Dažos gadījumos jāievēro piesardzība. Alerģijas klātbūtnei pret augu izcelsmes pārtiku, siena drudzi, imūnsistēmas slimībām var būt nepieciešama izmēģinājuma zāļu lietošana. Lai to izdarītu, paņemiet vienu vai divus malkus sagatavotā šķīduma un pagaidiet stundu. Diskomforta neesamība ļaus jums turpināt lietot Urotrin.

Urotrīns: vīriešu veselības atjaunošana

Veselības stāvokļu saraksts, kuriem ieteicams lietot Urotrin pulveri:

 • Jebkuras ģenēzes un jebkura veida iekaisuma prostatīts.
 • Peironijas slimība, ko izraisa saistaudu izplatīšanās dzimumlocekļa ķermenī, kam seko orgāna izliekums. Erekcijas laikā rada neērtas un sāpīgas sajūtas; bīstams ar pilnīgu dzimumakta spēju zaudēšanu.
 • Urīnizvadkanāla bojājumi uroģenitālo orgānu infekcijas dēļ.
 • Funkcionālas un anatomiskas izmaiņas orgānos, ko izraisa ķermeņa humorālā regulējuma pārkāpums.
 • Jebkuras izcelsmes vēlmes un seksuālās disfunkcijas samazināšanās.
 • Nenormāli strauja ejakulācijas sasniegšana.
 • Dzimumlocekļa nervu galu jutīguma samazināšanās.
 • Fimoze, ko sarežģī priekšādas un dzimumlocekļa iekaisums.

Dziļi aknu, nieru un kuņģa-zarnu trakta bojājumi var būt tieša kontrindikācija zāļu lietošanai.

Vecumā (virs 65 gadiem) labāk sākt lietot Urotrin ar pusi pulvera devas. Otrajā vai trešajā dienā jūs varat pāriet uz pilnas zāļu devas lietošanu, bet tikai tad, ja pilnībā nav negatīvu ķermeņa reakciju!