Atsauksmes par Urotrin

 • Aleksandrs
  Man nepatīk dzert Urotrin pulveri. Es gribētu visus piecus gramus kompozīcijas ielej mutē un nomazgāt ar siltu tīru ūdeni. Es zinu, ka ne pēc instrukcijām, bet uz stikla sienām nepaliek druskas. Vai tas palīdz? Un kā! Es jau esmu satikusi visus ārstus, es dzirdēju pietiekami daudz šādu kaislību - es negribēju dzīvot! Tagad jūs vēlaties un varat!
  Urotrin
 • Emīlija
  Urotrīna zāļu instrukcija sola vieglu pakāpenisku efektu, bet tas manam vīram kaut kā pēkšņi un nekavējoties palīdzēja. Ļoti labi! Viņam es esmu sieviete, kuru viņš atkal vēlas; man viņš ir labākais cilvēks pasaulē!
  Urotrin
 • Ralfs
  Kad pasūtīju Urotrin, es domāju, ka atkal būšu dumjš. Bet dumjie bija tie, kas lamāja narkotikas, nemēģinot. Es to izmēģināju un esmu apmierināta. Man ir 57 gadi, es ne ar ko neesmu slims, tikai pēkšņi sāku sajust vāju dedzināšanas sajūtu urīnizvadkanālā - kaut kādu banālu infekciju, kurai organisms pretojas, pieaugot vecumam. Es dzēru Urotrin, viss ir kārtībā.
  Urotrin
 • Anna
  Dzimums manā dzīvē ar vīru ir kļuvis maz: reizi mēnesī, dažreiz divos, ja mēs varam pavedināt. Es meklēju, izvēloties zāles, kas mums abiem palīdzētu un nevienam nekaitētu. Kāpēc viņi nemēģināja, cik daudz naudas izniekoja . . . Tikai Urotrins nopietni palīdzēja. Vīrs sarauc pieri, bet dzer. Es sekoju, un ne tikai seksa dēļ. Veselība ir visdārgākā lieta!
  Urotrin
 • Roberts
  Pirmo kastīti ar Urotrin pulveri es nopirku pēc ārsta uzstājības. Es nolēmu pats pasūtīt otro un trešo. Es nekad nebūtu ticējis, ka divas ikdienas saujas rīvētas veģetācijas var mainīt dzīvi uz labo pusi. Pēc mēneša kursa debesis ir zilas, un sievietes ir skaistākas, un es vēlos spēlēt futbolu kopā ar zēniem, piemēram, pirms četrdesmit gadiem. Lieliskas zāles!
  Urotrin
Lietotāja vērtējums Urotrin
5
16